Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sins of Our MotherRated ★ 2.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5