Movies
Ratings
122
OasisRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 3.0
The DoorRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0- Green DaysRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0