Series
Ratings
94
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 0.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
My DaemonRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 2.0- KakeguruiRated ★ 4.0