Movies
Ratings
536
The LoverRated ★ 4.0
Dolores ClaiborneRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
The King of MasksRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 5.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
The ContactRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
FootlooseRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 3.0