Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Seoul VibeRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 2.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5