Titles you rated
SomebodyRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 0.5
MemoriaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
It Ends with UsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 5.0
The Double Life of VeroniqueRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 5.0