Series
Ratings
57
Mr. QueenRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
AbyssRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0