Titles you rated
Little WomenRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- House of the UniverseRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 1.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0