Titles you rated
The Bling RingRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 2.0
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 2.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 3.0
One Piece: The MovieRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 2.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 4.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 4.0
One Piece: The Desert Princess and the Pirates: Adventure in AlabastaRated ★ 2.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0