Titles you rated
Panic RoomRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5