Movies
Ratings
886
F1: The MovieRated ★ 3.5
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
LeviathanRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
Black BookRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5