Movies
Ratings
237
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5