Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
RockyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0