Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0