Movies
Ratings
874
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 2.5
Yes ManRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 1.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0
577 ProjectRated ★ 2.5