Titles you rated
Glory JaneRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
MidasRated ★ 3.5
Endless LoveRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 1.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 4.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 0.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.0