Titles you rated
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
ViceRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The DiscoveryRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5