Titles you rated
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0