Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Marine BoyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 3.0
Bayside Shakedown 2Rated ★ 3.5
Top StarRated ★ 2.5
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 2.5