Movies
Ratings
241
IncendiesRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0