Titles you rated
The Wind RisesRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5