Series
Ratings
31
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5- The Fourth RepublicRated ★ 4.0
- Our Paradise Season 1Rated ★ 4.0
3rd RepublicRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 4.5- The Final MatchRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Sons and DaughtersRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- What Is Love?Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0