Titles you rated
MEGANRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 4.5
Tell It to the BeesRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0- Coming to youRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
CandymanRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 0.5
PunchRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 0.5
300Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5