Titles you rated
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 5.0
Talentless NanaRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 4.5
Bloom Into YouRated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
TomorrowRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Happy Sugar LifeRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 2.0
Search: WWWRated ★ 0.5
School-Live!Rated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 2.5