Titles you rated
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0