Movies
Ratings
415
Free GuyRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5