Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0