Series
Ratings
126
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0