Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 1.0