Titles you rated
The MatchRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0