Movies
Ratings
233
The RockRated ★ 4.0
Men of HonorRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0