Titles you rated
MidsommarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Time to HuntRated ★ 1.0
The TableRated ★ 4.0
RageRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Innocent ThingRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5