Movies
Ratings
800
Nobody 2Rated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5