Titles you rated
How to Become OrdinaryRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 0.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0- 아따맘마 미방영분Rated ★ 4.0
- 아따맘마 NEXTRated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.5
The RookieRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0