Titles you rated
BargainRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 2.5