Movies
Ratings
178
Real SteelRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0