Movies
Ratings
70
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0