Titles you rated
NewtopiaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5