Titles you rated
- One Battle After AnotherRated ★ 3.0
- ChallengersRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- HappyendRated ★ 3.5
- All We Imagine As LightRated ★ 2.0
- QueerRated ★ 4.0
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
- ConclaveRated ★ 4.0
- The FallRated ★ 3.0
- The SubstanceRated ★ 5.0
- Love LetterRated ★ 3.0
- Lust, CautionRated ★ 1.0
- AftersunRated ★ 2.0
- MaborosiRated ★ 1.5
- Better DaysRated ★ 4.0
- TwistersRated ★ 4.0
- EscapeRated ★ 3.0
- Apt PupilRated ★ 2.5
- Troll FactoryRated ★ 3.0
- Love Lies BleedingRated ★ 2.0