Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Monk and the GunRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0