Series
Ratings
122
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 3.5- Hello, God!Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 2.0
Sweden LaundryRated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5