Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0