Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 2.5
SPEC: ShouRated ★ 2.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 3.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0