Movies
Ratings
81
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0