Titles you rated
ChallengersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
NonnasRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0