Movies
Ratings
137
ThirstRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 1.5
MotherRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0