Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Missing: The Other SideRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Bad KidsRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Til Death Do Us PartRated ★ 2.5
Meet Me @ 1006Rated ★ 2.5
Medical Examiner Dr. QinRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Accidentally in LoveRated ★ 3.5