Movies
Ratings
630
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
RampantRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5