Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.5