Titles you rated
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0